Casa De Alto Padrao Para Alugar
| WiFi Wi-Fi | Swimmingpool Udendørs pool | Privat strand Adgang til strand |
| Aircondition Klimaanlæg | Kæledyr Kæledyr tilladt |
Casa De Alto Padrao Para Alugar tilbyder værelser med udsigt over poolen i nærheden af Praia do Bessa. Feriehus har 6 badeværelser og et tekøkken.
Villaen ligger 7 km fra Museu José Lins do Rêgo og Intermares Strand ligger 25 minutters gang derfra. Strand- område af João Pessoa er nemt at nå. Lokale spisesteder, såsom Pizzaria Guimarães JP og Paulistana Pizzaria e Petiscaria, kan findes inden for 350 meter fra denne indkvartering. Du kan komme til Praia de Manaíra om få minutter i bil.
Casa De Alto Padrao Para Alugar omatter 1 værelser med plads til op til 18 gæster.
Denne indkvartering tilbyder også en året rundt udendørs pool at tage en dukkert i.
- Lufthavne
- Castro Pinto20 km
- Togstationer
- Mandacarú4,6 km
På hotellet
General
- Wi-Fi
- Parkering
- Kæledyr tilladt
- Vagtservice
- Privat strand
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
Aktiviteter og afslapning
- Udendørs pool
- Adgang til strand
- Lavvandede ende
På værelset
- Klimaanlæg
- Dagligstue
- Omklædningsområde
- Patio
- Terrasse
- Havemøbler
- Spisebord
- Strygeservice
- Vaskemaskine
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvad er de mest berømte turistattraktioner i nærheden af Casa De Alto Padrao Para Alugar?
Praia do Bessa og Mercado Publico do Bessa er blandt de seværdigheder, der ligger i nærheden af Casa De Alto Padrao Para Alugar. - ❓
Hvor kan vi parkere vores bil i Casa De Alto Padrao Para Alugar?
Gæster på Casa De Alto Padrao Para Alugar kan parkere deres bil i en parkeringsplads. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Casa De Alto Padrao Para Alugar?
Gæsterne vil kunne bo i Casa De Alto Padrao Para Alugar med deres kæledyr.